Dolgozunk
cím 1134 Budapest, Lehel utca 11. telefon +36 (30) 871 7186 E-mail info@lunir.hu

Tervezünk elválasztó Fejlesztünk elválasztó Működtetünk

Állásajánlatok

Az allas@lunir.hu címre várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Nyitott pozícióink

Ha szeretnél egy fiatalos csapat tagjaként jó hangulatban dolgozni és versenyképes fizetésre szert tenni, kiváló szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezel, amit nem is félsz használni és érdeklődő személyiségként él benned a tudásvágy és a fejlődni akarás, akkor az alábbi állásajánlat pont Neked szól:

Telefonos munkatárs

(3-5 fő)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • a vállalat szolgáltatásaival kapcsolatos információk átadása az ügyfelek részére
  • ügyféladminisztráció kezelése
  • ügyféligények felmérése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • telefonos gyakorlat
  • legalább középfokú végzettség
  • informatikai alapismeretek
  • kiváló kommunikációs képesség
  • pozitív, vidám személyiség
  • terhelhetőség, nagy munkabírás, precizitás
  • megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • megbízható, stabil pénzügyi háttér
  • fiatalos csapat
  • jó hangulat
  • előmeneteli lehetőség
  • folyamatos képzések, tréning

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Csak telefonos gyakorlattal rendelkező pályázók jelentkezését fogadjuk el.
  • A szakmai ismeretek munkavégzés közben folyamatosan kerülnek bővítésre, oktatásra.